به اطلاع کلیه کاربر ان گرامی می رساند بخش اطلاع رسانی واقع در طبقه دوم کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی، از شنبه الی چهارشنبه از ساعت 7 الی 14:30 با ارائه مشاوره اطلاعاتی جهت جستجوی مقاله، پایان نامه و سایر منابع الکترونیکی ارائه خدمات می نماید.

بر اساس اعلام ستاد خبری و رسانه ای سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، امیر مسعود شهرام نیا قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از آغاز ثبت نام بن های خرید کتاب دانشجویی و طلاب خبر داد و گفت: زمان ثبت نام از روز پنج شنبه (30 فروردین ماه) آغاز و تا ساعت 24 یکشنبه (2 اردیبهشت ماه) ادامه خواهد داشت.

وی افزود دانشجویان و طلاب می توانند در بازه زمانی ذکر شده از طریق سامانه ثبت نام بن کارت دانشجویی به آدرس bon.tibf.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شهرام نیا تصریح کرد بن های خرید کتاب فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار دارند و از طریق دستگاه های کارت خوان داخل غرفه ناشران قابل  استفاده هستند.

بر اساس اعلام ستاد خبری و رسانه ای سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ثبت نام ناشران دیجیتال برای حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آغاز شد. ناشران متقاضی می توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه به آدرس Tibf.ir نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند. در این دوره از نمایشگاه ناشران الکترونیک با توجه به زمینه فعالیت در بخش های ناشران آموزشی، کودک و نوجوان، ناشران خارجی و دانشگاهی حضور خواهند داشت و محصولات خود را عرضه خواهند کرد. ناشران الکترونیک فرصت دارند تا پایان روز سه شنبه مورخ 1397/1/28 نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی در صفحه شخصی توئیت خود نوشته است: "کاغذ در لیست کالاهای اساسی چون مواد غذایی و دارویی قرار گرفت و از تفاوت ارزی که دولت تأمین می کند برخوردار خواهد بود. برای ناشران و نویسندگان و اصحاب مطبوعات خبر خوشایندی است که دولت نیاز فرهنگی را چونان غذا و دارو برای کشور مهم و اساسی می داند."

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی و اساتید محترم دانشگاه می رساند با توجه به برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در تاریخ 12 الی 22 اردیبهشت ماه، کاربران گرامی می توانند درخواست خرید کتاب را به ترتیب اولویت به صورت حضوری (بخش امانت) یا از طریق پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  حداکثر تا تاریخ 1397/2/5 اعلام فرمایند.

 

                                                                                                                                                                                                                             کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی