بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی که موفق به شرکت در کارگاه های آموزشی آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی و کتابخانه مرکزی نشده اند، می رساند این کارگاه در روز یکشنبه مورخ 1397/2/2 از ساعت 12 الی 16 در بخش اطلاع رسانی کتابخانه مرکزی (واقع در طبقه دوم) برگزار می گردد.

همایون امیرزاده سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ابلاغ دستورالعمل یارانه بن خرید کتاب در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد :

در این دوره از نمایشگاه برای دانشجویان و طلاب مبلغ یک میلیون ریال بن خرید کتاب در نظر گرفته شده است که از این میزان ۶۰ درصد آن از سوی دانشجو و ۴۰ درصد آن توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت خواهد شد . همچنین برای اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و حوزه ها نیز مبلغ دو میلیون و پانصد هزار ریال بن خرید کتاب در نظر گرفته شده که ۳۰ درصد آن توسط معاونت امور فرهنگی و ۷۰ درصد آن توسط اساتید تامین خواهد شد .
بن خرید کتاب هر یک از اهالی قلم نیز دو میلیون و پانصد هزار ریال است که با مشارکت ۱۰۰ درصدی معاونت امور فرهنگی به اهالی قلم پرداخت خواهد شد . سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار "نه به کتاب نخواندن" از 12 الی 22 اردیبهشت 97 برگزار خواهد شد.

 

سردبیران و مدیران مسئول محترم نشریات علمی و روئسای محترم انجمن های علمی می توانند برای مشاهده نتیجه ارزیابی و رتبه بندی نشریات معتبر علمی و شاخص های آن به سامانه ارزیابی و رتبه بندی نشریات علمی به آدرس jornal.msrt.it مراجعه نمایند.

این کارگاه آموزشی که به مدت 10 ساعت در بخش های مرجع و اطلاع رسانی با هدف آشنایی دانشجویان با متون مرجع تخصصی رشته شیمی و پایگاه های اطلاعاتی برگزار شده بود، مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

دکتر احمد خامسان سرپرست دانشگاه بیرجند صبح امروز از کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی بازدید نمودند. ایشان ضمن بازدید از بخش­های مختلف کتابخانه و تبادل نظر با همکاران کتابخانه در خصوص توسعه خدمات کتابخانه مرکزی قول مساعد دادند.