به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند با هماهنگی های به عمل آمده، مدت زمان استفاده از سالن های مطالعه، همه روزه برای برادران تا ساعت 4 صبح و خواهران تا ساعت 21 افزایش یافت.

                                                                                                                                                   کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند با هماهنگی های به عمل آمده، مدت زمان استفاده از سالن های مطالعه، همه روزه برای برادران تا ساعت 4 صبح و خواهران تا ساعت 21 می باشد.

                                                                                                                                                   کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی

به اطلاع کلیه کاربران محترم می رساند ساعت کار بخش ها در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 7:30 الی 14 خواهد بود.

                                                                                                                                      کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی

به مناسبت روز اسناد ملی کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی دکتر محمد حسن گنجی با همکاری دانشجویان کارشناسی ارشد مطالعات کتابخانه های عمومی اقدام به برگزاری نمایشگاه عکس های قدیمی دانشگاه بیرجند نموده اند. در این نمایشگاه علاوه بر عکس های قدیمی دانشگاه از شوکتیه تا دانشگاه بیرجند و یاد بود زنده یاد دکتر غلامحسین شکوهی، چهره ماندگار تعلیم و تربیت ایران، به نمایش گذاشته شده است. این نمایشگاه از روز شنبه 22 اردیبهشت ماه به مدت 3 روز از ساعت 9 تا 17 پذیرای بازدید کنندگان گرامی می باشد.
بخش ویژه روشندلان صبح امروز در کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی با حضور سرپرست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر احمد خامسان و با امکاناتی از قبیل سه دستگاه برجسته نگار (ویژه تبدیل اطلاعات کامپیوتر به خط بریل) افتتاح گردید.از امکانات دستگاه برجسته نگار می توان به نرم افزار جاز با قابلیت تبدیل فایل های نوشتاری به فایل های صوتی، قرآن دارای متن کامل با خروجی بریل و صوت عربی و با ترجمه فارسی و انگلیسی گویا، تعداد ۲۴۰۰ جلد کتاب الکترونیکی فارسی در موضوعات مختلف، واژه نامه کامل انگلیسی به فارسی ، فارسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی ، فارسی به انگلیسی، سررسید و بانک اطلاعات شخصی اشاره کرد. همچنین در این بخش کتابهای صوتی تهیه شده توسط مرکز مشاوره و درمان دانشگاه در قالب عناوینی همچون روان شناسی، علوم تربیتی ، مشاوره، جامعه شناسی ، کتب مذهبی ، فقه و حقوق و ... نیز قابل ارائه و استفاده برای کاربران می باشد.