به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد متقاضی شرکت در کارگاه آموزشی آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی و کتابخانه مرکزی می رساند، به دلیل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، تاریخ برگزاری کارگاه از روز پنجشنبه مورخ 1397/2/6 به تاریخ 1397/2/27 تغییر یافت. دانشجویان متقاضی شرکت در کارگاه آموزشی می بایست از طریق تماس با شماره تلفن 32202143 و یا مراجعه حضوری به بخش اطلاع رسانی، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

                                                                                                                                                                                                   کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی

به اطلاع کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر که موفق به شرکت در کارگاه آموزشی آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی و کتابخانه مرکزی نشده اند، می رساند این کارگاه آموزشی در روز پنجشنبه مورخ 1397/2/20 ساعت 8 الی 12 برای دانشجویان دکتری و ساعت 14 الی 18 برای دانشجویان کارشناسی ارشد برگزار خواهد شد. با توجه به محدودیت ظرفیت کارگاه، دانشجویان متقاضی می بایست حداکثر تا تاریخ 1397/2/18 با مراجعه به جناب آقای رفیعی نسبت به ثبت نام خود در این کارگاه آموزشی اقدام نمایند.

                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                         کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی

بر اساس اعلام ستاد خبری و رسانه ای سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، زمان ثبت نام اساتید دانشگاه ها برای دریافت بن خرید کتاب از اول تا چهارم اردیبهشت از طریق ثبت نام در سایت bon.tibf.ir می باشد. بن خرید کتاب اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها 2.500.000 ریال است که 750.000 ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأمین خواهد شد و الباقی نیز توسط شخص دریافت کننده پرداخت می شود.

ستاد خبری و رسانه ای سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تصریح کرد: بن کارت های خرید کتاب فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار خواهند داشت و نحوه ثبت نام در سایت به خوبی توضیح داده شده است.

 

                                                                                                      کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی

 

به اطلاع کاربران محترم می رساند بخش مشاوره گروهی با ظرفیت 10 نفر برای استفاده گروهی واقع در مرکز اطلاع رسانی، طبقه دوم کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی راه اندازی شد. دانشجویان عزیز می توانند جهت انجام پژوهش های گروهی از این مکان استفاده نمایند.IMG_4446-horz.jpg

به اطلاع کلیه کاربران محترم می رساند ساعت کار بخش ها، از روز شنبه مورخ 1/2/1397، ساعت 7 الی15 خواهد بود.

 

                                                                                           کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی